В суботу, 23 травня, в приміщенні ВНУ імені Лесі Українки відбувся другий етап конкурсу есе
імені Еріка Путціга «Демократія та Україна» для учнів 9-11 класів. Учень 10
класу Поступельського ліцею Мицюк Дмитро зайняв друге місце отримав диплом і
грошову винагороду – 3000 грн. Вітаємо його з цим досягненням і бажаємо
подальших успіхів!
понеділок, 25 травня 2026 р.
Друге місце в конкурсі есе імені Еріка Путціга "Демократія та Україна"
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)

Немає коментарів:
Дописати коментар